Kniha návštěv

Datum: 08.07.2017

Vložil: Maškovi

Titulek: Super dovča

Tento kemp mohu na 100% doporučit,super majitelé,super jidlo a hlavně krasný prostředi ,je tam čisto a pro děti spoustu zábavy. V srpnu jedem aspon na vikend pod stan a uz se moc těšíme.

Datum: 12.09.2016

Vložil: Kubíček

Titulek: supr vikend

Krásné prostředí,ubytování. Spoustu sport.vyžití. Majitelé super lidi. Určítě přijedeme zase.

Datum: 21.08.2016

Vložil: Calvados

Titulek: supr

Díky za pohodovou dovolenou. Bylo nás tu skoro 60 a všichni jsme byli spokojení. Úžasný klid, pohoda, supr koupání, ochotní lidé. Jedno z nejlepších ubytování za těch 13 sezon, co trávíme společnou dovolenou

Datum: 06.08.2016

Vložil: Irena Šašková

Titulek: Nechápu**

Nechápu všechny ty stěžovatele na tento camp. Proč jezdíte do campu, když chcete 4* hotel?
Já jsem byla neuvěřitelně překvapena. Úžasně vstřícní a neuvěřitelně úžasní lidé, vedou tento camp. Kde vám nabídnou tak skvělou chatku, tak úžasné prostředí jako v lesoparku, kde vás ráno budí ptačí zpěv a veverky. Překvapí vás jednání majitelů, pro něž není žádný problém vám jakkoliv pomoc. Musím touto cestou ještě jednou poděkovat, za neuvěřitelnou starostlivost a moc se těším na příští léto. Děkuji Irena

Datum: 28.07.2016

Vložil: lada

Titulek: nespokojenost

Chatky neuklizené, špinavé, v koupelně bordel nehorázný, hlavně že dámy vysedávají, pijou místo toho aby uklízely. Nikdy více!!!

Datum: 24.08.2015

Vložil: rodina Hlavova

Titulek: úžasná dovča

Loni jsme prvně navštívili autocamp Červený Hrádek, byli jsme maximálně spokojeni. Velmi milé jednání, krásné prostředí, výborná kuchyně...letos jsme ani na vteřinu nezaváhali a opět jsme dovču naplánovali zde a výsledek? příští rok nás tam opět čekejte! :-) a dost! mohlo by to vypadat jako reklama a tu dobré věci nepotřebují!
PS:ruku na srdce, kde dnes romské lidi nejsou? nemyslím si, že by to bylo tak neúnosné, jak se zde píše...

Datum: 21.08.2015

Vložil: petr

Titulek: černé koupaliště

cikán,cikán,....a zase cikán

Datum: 09.08.2015

Vložil: Venda

Titulek: Koupání v Campu

Možná i moc hezký pobyt v campu přebilo koupání v bazénu u kterého to vypadalo jak u černého moře - cigáni ve vodě, u vody, pomalu nám skákali na hlavy. Všude jen bordel a hodně odpadků, vajglů, kelímku atd. Ale pochválit musíme blonďatou slečnu servírku v restauraci, která nám nosila obrovské porce výborného jídla. Celkový dojem super až na černé koupání.

Datum: 07.08.2015

Vložil: H.

Titulek: Koupaliště

Naprostá katastrofa.... Všude samej cikán nic víc... Lidi radši zde nejezděte je to ztráta času a peněz... Cikani vám skačou pomalu na hlavu, nelze se v bazenu hnout a nezaplavete si... Prostě hrůza už nikdy víc!!

Datum: 30.07.2015

Vložil: Monika

Titulek: ...

dobrý den,nevíte když pojedem pod stan zda je tam nějaká kuchyňka ?

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek