Kniha návštěv

Datum: 07.08.2015

Vložil: H.

Titulek: Koupaliště

Naprostá katastrofa.... Všude samej cikán nic víc... Lidi radši zde nejezděte je to ztráta času a peněz... Cikani vám skačou pomalu na hlavu, nelze se v bazenu hnout a nezaplavete si... Prostě hrůza už nikdy víc!!

Datum: 30.07.2015

Vložil: Monika

Titulek: ...

dobrý den,nevíte když pojedem pod stan zda je tam nějaká kuchyňka ?

Datum: 29.10.2014

Vložil: Lucie

Titulek: Super dovolená

S rodinou jsme procestovali mnoho kempů a do tohoto se velmi rádi vracíme. Každý rok jde vidět něco nového. Letos to byla nádherná terasa a další zrekonstruované chatky. Jde vidět, že vedení dělá vše pro své návštěvníky a už teď se moc těšíme na příští rok. Dovolenou v tomto Autocampu mohu jen a jen DOPORUČIT......čistota, ochota personálu, krásná dětská hřiště, super koupání - stručně vše na jedničku ;-)

Datum: 26.08.2014

Vložil: anovy

Titulek: ráda se vrátím

Tento rok v srpnu jsme navštívili tento kemp. Kemp je naprosto úžasný. Je pravdou, že chatičky by snesly nějakou tu opravu - srovnat nohy u postelí, přihoblovat dveře, aby šly zavírat atd. Stejně tak by kuchyňský kout mohl obsahovat ostrý nůž a nějaký hrnec. Když už si můžu zapůjčit vařič, nepředpokládám, že si mám hrnec dovézt s sebou. Jinak povlečení vonělo čistotou. Nad nějakou tou dírkou v povlečení přimhouřím oko, jelikož jedu do kempu ne do luxusního hotelu. V restauraci mají sice omezenou nabídku jídel, ale nemohu si ztěžovat. Paní hostinská byla vždy velice ochotná a nějaký kompromis se vždy našel. Holt člověk nesmí být moc náročný. Již jsem byla i v horších kempech. Tento kemp ale patří k těm kam bych se i přes uvedené nedostatky vrátila.

Datum: 20.07.2014

Vložil: Pharmk175

Titulek: Good info

Very nice site!

Datum: 12.07.2014

Vložil: Smithd249

Titulek: John

Woah! I'm really loving the templatetheme of this website. It's simple, yet effective. A lot of times it's hard to get that perfect balance between usability and visual appeal. I must say you have done a great job with this. In addition, the blog loads super quick for me on Firefox. Excellent Blog! kafkeefeaeddgfea

Datum: 15.09.2013

Vložil: Marcela

Titulek: spokojenost

byli jsme moc spokojeni ,příští sezonu uvažujeme opět ,krásný pobyt ,krásné koupání ,ubytování i ochota recepce

Datum: 24.08.2013

Vložil: Gabriela

Titulek: Je to ráj pro odpočinek a nervy ))

Já jsem nad míru spokojená - klid, čistota, super komunikace s recepcí, výborné koupání teda jen pro otužilé o:) ale ono všechno má své kouzlo :o)) .
Jezdím sice do chatky sama,takže jsem uvítala i to že se večer zamyká brána a nemusím se bát.
Prostě zbalte si kufry a určitě doporučuji jet na Hrádek, dnes tam jedu na víkend a MOC se těším.
Gábina

Datum: 16.08.2013

Vložil: Barbora Veselá

Titulek: Hezká dovolená

Letos jsme u vás strávili týden i s dětmi a moc se nám u vás líbilo. Kemp čistý, chatička úžasná a bazény také.

Datum: 05.05.2013

Vložil: DJ fešák

Titulek: dotaz o akci na den dětí????

DOBRÝ DEN.CHTĚL BYCH SE VÁS ZEPTAT JESTLI BY BYLO MOŽNÉ NA VAŠEM KOUPALIŠTY USPOŘÁDAT AKCI DEN DĚTÍ 2013 V SOBOTU OD 10.00 DO ???? DLE POČASÍ PROSÍM ODPOVĚD DĚKUJI VÁM ZA POCHOPENÍ

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek