Kniha návštěv

Datum: 21.08.2016

Vložil: Calvados

Titulek: supr

Díky za pohodovou dovolenou. Bylo nás tu skoro 60 a všichni jsme byli spokojení. Úžasný klid, pohoda, supr koupání, ochotní lidé. Jedno z nejlepších ubytování za těch 13 sezon, co trávíme společnou dovolenou

Datum: 06.08.2016

Vložil: Irena Šašková

Titulek: Nechápu**

Nechápu všechny ty stěžovatele na tento camp. Proč jezdíte do campu, když chcete 4* hotel?
Já jsem byla neuvěřitelně překvapena. Úžasně vstřícní a neuvěřitelně úžasní lidé, vedou tento camp. Kde vám nabídnou tak skvělou chatku, tak úžasné prostředí jako v lesoparku, kde vás ráno budí ptačí zpěv a veverky. Překvapí vás jednání majitelů, pro něž není žádný problém vám jakkoliv pomoc. Musím touto cestou ještě jednou poděkovat, za neuvěřitelnou starostlivost a moc se těším na příští léto. Děkuji Irena

Datum: 28.07.2016

Vložil: lada

Titulek: nespokojenost

Chatky neuklizené, špinavé, v koupelně bordel nehorázný, hlavně že dámy vysedávají, pijou místo toho aby uklízely. Nikdy více!!!

Datum: 24.08.2015

Vložil: rodina Hlavova

Titulek: úžasná dovča

Loni jsme prvně navštívili autocamp Červený Hrádek, byli jsme maximálně spokojeni. Velmi milé jednání, krásné prostředí, výborná kuchyně...letos jsme ani na vteřinu nezaváhali a opět jsme dovču naplánovali zde a výsledek? příští rok nás tam opět čekejte! :-) a dost! mohlo by to vypadat jako reklama a tu dobré věci nepotřebují!
PS:ruku na srdce, kde dnes romské lidi nejsou? nemyslím si, že by to bylo tak neúnosné, jak se zde píše...

Datum: 21.08.2015

Vložil: petr

Titulek: černé koupaliště

cikán,cikán,....a zase cikán

Datum: 09.08.2015

Vložil: Venda

Titulek: Koupání v Campu

Možná i moc hezký pobyt v campu přebilo koupání v bazénu u kterého to vypadalo jak u černého moře - cigáni ve vodě, u vody, pomalu nám skákali na hlavy. Všude jen bordel a hodně odpadků, vajglů, kelímku atd. Ale pochválit musíme blonďatou slečnu servírku v restauraci, která nám nosila obrovské porce výborného jídla. Celkový dojem super až na černé koupání.

Datum: 07.08.2015

Vložil: H.

Titulek: Koupaliště

Naprostá katastrofa.... Všude samej cikán nic víc... Lidi radši zde nejezděte je to ztráta času a peněz... Cikani vám skačou pomalu na hlavu, nelze se v bazenu hnout a nezaplavete si... Prostě hrůza už nikdy víc!!

Datum: 30.07.2015

Vložil: Monika

Titulek: ...

dobrý den,nevíte když pojedem pod stan zda je tam nějaká kuchyňka ?

Datum: 29.10.2014

Vložil: Lucie

Titulek: Super dovolená

S rodinou jsme procestovali mnoho kempů a do tohoto se velmi rádi vracíme. Každý rok jde vidět něco nového. Letos to byla nádherná terasa a další zrekonstruované chatky. Jde vidět, že vedení dělá vše pro své návštěvníky a už teď se moc těšíme na příští rok. Dovolenou v tomto Autocampu mohu jen a jen DOPORUČIT......čistota, ochota personálu, krásná dětská hřiště, super koupání - stručně vše na jedničku ;-)

Datum: 26.08.2014

Vložil: anovy

Titulek: ráda se vrátím

Tento rok v srpnu jsme navštívili tento kemp. Kemp je naprosto úžasný. Je pravdou, že chatičky by snesly nějakou tu opravu - srovnat nohy u postelí, přihoblovat dveře, aby šly zavírat atd. Stejně tak by kuchyňský kout mohl obsahovat ostrý nůž a nějaký hrnec. Když už si můžu zapůjčit vařič, nepředpokládám, že si mám hrnec dovézt s sebou. Jinak povlečení vonělo čistotou. Nad nějakou tou dírkou v povlečení přimhouřím oko, jelikož jedu do kempu ne do luxusního hotelu. V restauraci mají sice omezenou nabídku jídel, ale nemohu si ztěžovat. Paní hostinská byla vždy velice ochotná a nějaký kompromis se vždy našel. Holt člověk nesmí být moc náročný. Již jsem byla i v horších kempech. Tento kemp ale patří k těm kam bych se i přes uvedené nedostatky vrátila.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek