Kniha návštěv

Datum: 17.08.2019

Vložil: Řeřichovi

Titulek: Super dovolená

Musíme poděkovat za super dovolenou, ikdyž jsme si ji museli svou nenadálou situací opustit dříve. Provozovatelé byli vždy milí a ochotní. Chatky super. Příští rok se určitě vrátíme ! Za nás super kemp pro rodinnou dovolenou s menšími dětmi ♡ a to co někteří píšou tomu nevěřím. V kempu byl vždy klid a pokud ne provozovatelé se o něj postarali! Určitě tam vyražte nebudete litovat ! zdraví Řeřichovi

Datum: 11.08.2019

Vložil: Chata č. 18

Titulek: Nejlepší dovolená

To co někteří píšou je k smíchu,spatny lidé potkáte všude a chaty zpravovat není sranda v dnešní době, jsem moc ráda že sem toto prostředí poznala a ti lidé jsou úžasný

Datum: 11.08.2019

Vložil: Chata č. 18

Titulek: Re: Nejlepší dovolená

Švandovi

Datum: 09.08.2019

Vložil: Martin

Titulek: Supr dovolená

Musím říct že jsme si užily supr dovolenou v krásném prostředí a majitelé kempu byli uplně v pohodě. Prostě rodinné prostředí dokonce majitelé šli s vnoučaty opékat buřty a pozvali všechny děti s kempu to samé když dělali stezku odvahy , můžu říct že máme super zážitky a chystáme se znovu zavítat.

Datum: 04.08.2019

Vložil: Harry Rezek

Titulek: POZOR !!!!! neseriozní jednání

Od 22.8. do 27.8.2019 jsme měli objednanou a zaplacenou chatku č. 6. Ráno v 5:22 cca dvě hodiny před odjezdem na dovolenou nám recepce autocampu telefonicky oznámila, že naše chatka je obsazená. S takovým jednáním jsem se ještě nikdy a nikde nesektal. Zničená dovolená, zničené prázdniny dětí.
Možná je autocamp super, ale jednání majitelů je neomluvitelné a nepochopitelné.
TAK POZOR, potvrzená objednávka a zaplacený pobyt v tomto campu ještě neznamená že máte zajištěnou dovolenou.

Datum: 25.07.2019

Vložil: Václav Sova

Titulek: Vstupné na koupaliště

Chodíme sem s rodinou každoročně a jsme spokojeni, ale co jsem letos nepochopil je 10,- Kč vstupné za miminko v kočárku. Zřejmě je to parkovné za kočárek, jinak si tento poplatek nedokážu vysvětlit.

Datum: 14.10.2018

Vložil: MatthewFouro

Titulek: Test, just a test

Hello. And Bye.

Datum: 22.08.2018

Vložil: Marie Žigová

Titulek: velká spokojenost

Příjemné prostředí, vstřícní a ochotní majitelé, stále čístá voda v bazénech, spousta zábavy pro děti (diskotéka, večerní promítání), ideální pro rodiny s menšími dětmi a důchodce. Stálý dozor majitelů v areálu.

Datum: 10.08.2018

Vložil: Jana Šašková

Titulek: Dovolená

Děkujeme za skvělou dovolenou

Datum: 24.07.2018

Vložil: V. Dorňák

Titulek: Pozor! Na koupališti se krade.

Dnes nás na koupališti okradli nepřizpůsobiví spoluobčané. Byli jsme také svědky toho, jek okradli jednu maminku s malým dítětem. Nesmíte nikde nechat nic ležet bez dozoru. Stačí jim jen několik sekund. Máme chuť se sbalit a jet jinam.

1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek