Kniha návštěv

Datum: 10.08.2018

Vložil: Jana Šašková

Titulek: Dovolená

Děkujeme za skvělou dovolenou

Datum: 24.07.2018

Vložil: V. Dorňák

Titulek: Pozor! Na koupališti se krade.

Dnes nás na koupališti okradli nepřizpůsobiví spoluobčané. Byli jsme také svědky toho, jek okradli jednu maminku s malým dítětem. Nesmíte nikde nechat nic ležet bez dozoru. Stačí jim jen několik sekund. Máme chuť se sbalit a jet jinam.

Datum: 20.07.2018

Vložil: Petra

Titulek: překvapení :-)

Už po telefonu byla paní velmi příjemná a vstřícná :-) Jeli jsme s karavanem na jednu noc z kempu Osek (tam nás zklamalo zavřené koupaliště, ale jelikož jsme přijeli v PA večer a na recepci nikdo nebyl, nevěděli jsme tuto informaci a s karavanem jsme se "zabydleli" - nakonec jen na jednu noc). Hledali jsme něco poblíž a tento kemp se nám na netu líbil nejvíce (na kamenčák jezdíme celkem často).
Všechen personál byl příjemný, povídaví a i ostatní lidi v chatkách a ve stanu byli v pohodě. Klídek, vyžití pro děti, točené pivo, bazény ............ a že přišli na koupaliště ve vedru i cikáni??? Přišli, ale za našeho pobytu se chovali jako každý druhý. Takže za nás žádný problém a i tu jednu noc jsme si moc užili. Za týden se tam chystáme znovu :-))
PS: jezírko se pstruhy je parádní :-)

Datum: 17.08.2017

Vložil: Lenka

Titulek: Dovolená v Campu

Strávily jsme v autokempu Červený hrádek týdenní pobyt letos poprvé. Po přečtení recenzí jsem měla obavy jaké tam bude prostředí a to všeobecně (chatky, koupelny, WC, venkovní prostředí).
Dovolená vyšla podle našich představ. Areál kempu je překrásný udržovaný, nikde ani smítko. V chovném rybníku jsou lekníny.Lavičky před chatkami.
Super majitelé příjemní, vstřícní to samé obsluha restaurace porce jídla byly velké, lidé laskaví. Ke konci týdne bylo špatné počasí a majitelé připravily pro děti diskotéku. Bylo to velké překvapení.Hřiště jsou v areálu pouze za poplatky.
Jediné co se dá trochu vytknout majiteli objektu je údržba chatek. Nevím jak jinde ,ale v malé ,kde jsme byly ubytovaní je třeba výmalba zdi byly špinavé a výměna polštářů (pod hlavou jen kus slabounké prošívané deky v povlaku, který neplní již svůj účel.Někde upadlé zábradlí, okenice, rozbité okno .Pokud bude mít majitel nějaké finanční rezervy navíc a využije je na opravy a vzhled chatek mohu říci, že je tento kemp hezčí než kamencové jezero.Vřele doporučuji!!!


Datum: 08.07.2017

Vložil: Maškovi

Titulek: Super dovča

Tento kemp mohu na 100% doporučit,super majitelé,super jidlo a hlavně krasný prostředi ,je tam čisto a pro děti spoustu zábavy. V srpnu jedem aspon na vikend pod stan a uz se moc těšíme.

Datum: 12.09.2016

Vložil: Kubíček

Titulek: supr vikend

Krásné prostředí,ubytování. Spoustu sport.vyžití. Majitelé super lidi. Určítě přijedeme zase.

Datum: 21.08.2016

Vložil: Calvados

Titulek: supr

Díky za pohodovou dovolenou. Bylo nás tu skoro 60 a všichni jsme byli spokojení. Úžasný klid, pohoda, supr koupání, ochotní lidé. Jedno z nejlepších ubytování za těch 13 sezon, co trávíme společnou dovolenou

Datum: 06.08.2016

Vložil: Irena Šašková

Titulek: Nechápu**

Nechápu všechny ty stěžovatele na tento camp. Proč jezdíte do campu, když chcete 4* hotel?
Já jsem byla neuvěřitelně překvapena. Úžasně vstřícní a neuvěřitelně úžasní lidé, vedou tento camp. Kde vám nabídnou tak skvělou chatku, tak úžasné prostředí jako v lesoparku, kde vás ráno budí ptačí zpěv a veverky. Překvapí vás jednání majitelů, pro něž není žádný problém vám jakkoliv pomoc. Musím touto cestou ještě jednou poděkovat, za neuvěřitelnou starostlivost a moc se těším na příští léto. Děkuji Irena

Datum: 28.07.2016

Vložil: lada

Titulek: nespokojenost

Chatky neuklizené, špinavé, v koupelně bordel nehorázný, hlavně že dámy vysedávají, pijou místo toho aby uklízely. Nikdy více!!!

Datum: 24.08.2015

Vložil: rodina Hlavova

Titulek: úžasná dovča

Loni jsme prvně navštívili autocamp Červený Hrádek, byli jsme maximálně spokojeni. Velmi milé jednání, krásné prostředí, výborná kuchyně...letos jsme ani na vteřinu nezaváhali a opět jsme dovču naplánovali zde a výsledek? příští rok nás tam opět čekejte! :-) a dost! mohlo by to vypadat jako reklama a tu dobré věci nepotřebují!
PS:ruku na srdce, kde dnes romské lidi nejsou? nemyslím si, že by to bylo tak neúnosné, jak se zde píše...

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek