Kniha návštěv

Datum: 04.08.2019

Vložil: Harry Rezek

Titulek: POZOR !!!!! neseriozní jednání

Od 22.8. do 27.8.2019 jsme měli objednanou a zaplacenou chatku č. 6. Ráno v 5:22 cca dvě hodiny před odjezdem na dovolenou nám recepce autocampu telefonicky oznámila, že naše chatka je obsazená. S takovým jednáním jsem se ještě nikdy a nikde nesektal. Zničená dovolená, zničené prázdniny dětí.
Možná je autocamp super, ale jednání majitelů je neomluvitelné a nepochopitelné.
TAK POZOR, potvrzená objednávka a zaplacený pobyt v tomto campu ještě neznamená že máte zajištěnou dovolenou.

Datum: 25.07.2019

Vložil: Václav Sova

Titulek: Vstupné na koupaliště

Chodíme sem s rodinou každoročně a jsme spokojeni, ale co jsem letos nepochopil je 10,- Kč vstupné za miminko v kočárku. Zřejmě je to parkovné za kočárek, jinak si tento poplatek nedokážu vysvětlit.

Datum: 14.10.2018

Vložil: MatthewFouro

Titulek: Test, just a test

Hello. And Bye.

Datum: 22.08.2018

Vložil: Marie Žigová

Titulek: velká spokojenost

Příjemné prostředí, vstřícní a ochotní majitelé, stále čístá voda v bazénech, spousta zábavy pro děti (diskotéka, večerní promítání), ideální pro rodiny s menšími dětmi a důchodce. Stálý dozor majitelů v areálu.

Datum: 10.08.2018

Vložil: Jana Šašková

Titulek: Dovolená

Děkujeme za skvělou dovolenou

Datum: 24.07.2018

Vložil: V. Dorňák

Titulek: Pozor! Na koupališti se krade.

Dnes nás na koupališti okradli nepřizpůsobiví spoluobčané. Byli jsme také svědky toho, jek okradli jednu maminku s malým dítětem. Nesmíte nikde nechat nic ležet bez dozoru. Stačí jim jen několik sekund. Máme chuť se sbalit a jet jinam.

Datum: 20.07.2018

Vložil: Petra

Titulek: překvapení :-)

Už po telefonu byla paní velmi příjemná a vstřícná :-) Jeli jsme s karavanem na jednu noc z kempu Osek (tam nás zklamalo zavřené koupaliště, ale jelikož jsme přijeli v PA večer a na recepci nikdo nebyl, nevěděli jsme tuto informaci a s karavanem jsme se "zabydleli" - nakonec jen na jednu noc). Hledali jsme něco poblíž a tento kemp se nám na netu líbil nejvíce (na kamenčák jezdíme celkem často).
Všechen personál byl příjemný, povídaví a i ostatní lidi v chatkách a ve stanu byli v pohodě. Klídek, vyžití pro děti, točené pivo, bazény ............ a že přišli na koupaliště ve vedru i cikáni??? Přišli, ale za našeho pobytu se chovali jako každý druhý. Takže za nás žádný problém a i tu jednu noc jsme si moc užili. Za týden se tam chystáme znovu :-))
PS: jezírko se pstruhy je parádní :-)

Datum: 17.08.2017

Vložil: Lenka

Titulek: Dovolená v Campu

Strávily jsme v autokempu Červený hrádek týdenní pobyt letos poprvé. Po přečtení recenzí jsem měla obavy jaké tam bude prostředí a to všeobecně (chatky, koupelny, WC, venkovní prostředí).
Dovolená vyšla podle našich představ. Areál kempu je překrásný udržovaný, nikde ani smítko. V chovném rybníku jsou lekníny.Lavičky před chatkami.
Super majitelé příjemní, vstřícní to samé obsluha restaurace porce jídla byly velké, lidé laskaví. Ke konci týdne bylo špatné počasí a majitelé připravily pro děti diskotéku. Bylo to velké překvapení.Hřiště jsou v areálu pouze za poplatky.
Jediné co se dá trochu vytknout majiteli objektu je údržba chatek. Nevím jak jinde ,ale v malé ,kde jsme byly ubytovaní je třeba výmalba zdi byly špinavé a výměna polštářů (pod hlavou jen kus slabounké prošívané deky v povlaku, který neplní již svůj účel.Někde upadlé zábradlí, okenice, rozbité okno .Pokud bude mít majitel nějaké finanční rezervy navíc a využije je na opravy a vzhled chatek mohu říci, že je tento kemp hezčí než kamencové jezero.Vřele doporučuji!!!


Datum: 08.07.2017

Vložil: Maškovi

Titulek: Super dovča

Tento kemp mohu na 100% doporučit,super majitelé,super jidlo a hlavně krasný prostředi ,je tam čisto a pro děti spoustu zábavy. V srpnu jedem aspon na vikend pod stan a uz se moc těšíme.

Datum: 12.09.2016

Vložil: Kubíček

Titulek: supr vikend

Krásné prostředí,ubytování. Spoustu sport.vyžití. Majitelé super lidi. Určítě přijedeme zase.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek