Datum: 17.08.2017

Vložil: Lenka

Titulek: Dovolená v Campu

Strávily jsme v autokempu Červený hrádek týdenní pobyt letos poprvé. Po přečtení recenzí jsem měla obavy jaké tam bude prostředí a to všeobecně (chatky, koupelny, WC, venkovní prostředí).
Dovolená vyšla podle našich představ. Areál kempu je překrásný udržovaný, nikde ani smítko. V chovném rybníku jsou lekníny.Lavičky před chatkami.
Super majitelé příjemní, vstřícní to samé obsluha restaurace porce jídla byly velké, lidé laskaví. Ke konci týdne bylo špatné počasí a majitelé připravily pro děti diskotéku. Bylo to velké překvapení.Hřiště jsou v areálu pouze za poplatky.
Jediné co se dá trochu vytknout majiteli objektu je údržba chatek. Nevím jak jinde ,ale v malé ,kde jsme byly ubytovaní je třeba výmalba zdi byly špinavé a výměna polštářů (pod hlavou jen kus slabounké prošívané deky v povlaku, který neplní již svůj účel.Někde upadlé zábradlí, okenice, rozbité okno .Pokud bude mít majitel nějaké finanční rezervy navíc a využije je na opravy a vzhled chatek mohu říci, že je tento kemp hezčí než kamencové jezero.Vřele doporučuji!!!


Přidat nový příspěvek