Kniha návštěv

Datum: 16.08.2013

Vložil: Barbora Veselá

Titulek: Hezká dovolená

Letos jsme u vás strávili týden i s dětmi a moc se nám u vás líbilo. Kemp čistý, chatička úžasná a bazény také.

Datum: 05.05.2013

Vložil: DJ fešák

Titulek: dotaz o akci na den dětí????

DOBRÝ DEN.CHTĚL BYCH SE VÁS ZEPTAT JESTLI BY BYLO MOŽNÉ NA VAŠEM KOUPALIŠTY USPOŘÁDAT AKCI DEN DĚTÍ 2013 V SOBOTU OD 10.00 DO ???? DLE POČASÍ PROSÍM ODPOVĚD DĚKUJI VÁM ZA POCHOPENÍ

Datum: 04.08.2012

Vložil: Lucie Rosenkranzová & Jirka Sládeček

Titulek: ubytování na poslední chvíli ;)

Po celodenním výletování nám Váš autokemp přišel vhod. Byli jsme velice vděční, že i ta poslední chatka byla volná. I přes podvečerní hodinu jste byli ochotni nás ubytovat. V kempu se nám moc líbilo, především bazén jen pro nás dva kolem osmé hodiny byl velice osvěžující. I cena za chatku byla přívětivá. Rozhodně se k Vám vrátíme, ale to už nebude "na blind", nýbrž cíleně a s přáteli, kterým Vás budeme jen a jen doporučovat. Díky moc za ochotu.

Datum: 24.07.2012

Vložil: Ondráčkovi

Titulek: Moc milé!

Dobrý den,
strávili jsme u vás jeden den u koupaliště - veliká spokojenost! Ač koupaliště mírně ledové :) - za což nemůžete, nás vše mile překvapilo. Opravdu uklizeno, pořádek, nikde odpadky, toalety čisté, voda čistá, ceny příjemné..... Takže budeme vás doporučovat dál a dál.... A rádi se zase zastavíme...

Datum: 25.07.2012

Vložil: Dáša Husáková

Titulek: Re: Příjemný týden


Byli jsme u Vás s vnukem celý týden a nic, kromě počasí , nás nezklamalo. Ze severních Čech jsme odjížděli jen s těmi nejlepšími zážitky a věřím, že se budeme vracet. Děkujeme.

Datum: 13.07.2012

Vložil: helena

Titulek: super dovolena

Již třetím rokem jedeme do Hrádku i s detma,moc se nám tam líbí,zatím změnu. Neplanujeme. Koupaliště jak pro děti tak pro dospělé,chatky super, fakt ideál pro rodiny s dětmi.Letos spoustu novinek,posilovna,houpačky u chatek,nové hřiště,už se moc těšíme.

Datum: 10.07.2012

Vložil: Eva Přibylová

Titulek: Super

Byli jsme zde prvně a asi se budeme vracet. Příjemné prostředí, krásná zeleň, všude pořádek, chatky dostatečně vybavené, bazény senzační. Byli jsme s vnoučaty a psem a super. Jen pro trochu pestřejší nabídku občerstvení by bylo dobré, kdyby fungoval kiosek, třebas i večer. Ale to je detail. Jen tak dál a přeji hodně spokojených hostů!

Datum: 02.07.2012

Vložil: Míla Himlů

Titulek: Supr

Supr,supr,supr jen tak dál.

Datum: 24.08.2011

Vložil: Eva Dušková

Titulek: nevyhovující občerstvení

Je podle mě velká škoda, že není otevřená restaurace. V úterý jsme tam byli se synem od rána, chtěla jsem se naobědvat, stejně jako v červenci jsme obědvali v restauraci, a měli jsme smůlu. Restaurace zavřená, někdo mi poradil "zeptejte se ve stánku". Chtěla jsem pro syna polévku nebo hamburgra (nabídka byla hranolky, papriková klobása, polopárek a párek, prostě klasická stánková jídla, o nichž si myslím své). Hamburgr už po 15h odpoledne ve stánku neměli, otázky po polévce nebo jakémkoliv jídle vhodném pro dvouleté dítě pány stánkaře moc nenaladily.. :( Divili se, že chci při celodenním pobytu jíst, ačkoliv nejsem ubytovaná, a nehodlám to odbýt pár dekama hranolek. Byli z obrovské fronty dost nervozní, a ani se jim nedivím. Snažila jsem se zjistit, jestli jim nezbylo něco z jídel pro ubytované, ale to už nemělo smysl.. Škoda, o to dřív jsme museli domů. Příště si to rozmyslím, jestli budu na koupališti celý den. Restaurace byla pro mě dost významným plus.
Nabídka nápojů ve stánku je ale výborná, to si nemám na co stěžovat.

Datum: 23.07.2013

Vložil: Marcela

Titulek: Re: nevyhovující občerstvení

Pro 2 leté dítě to u stánku bude vždy nevhodné ,tak nevím čemu se divíte

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek